ще
згорнути

Відповіді на запитання, які часто ставлять

Перш ніж передплатити, хочу подивитися видання. Як отримати демодоступ?

Щоб отримати демодоступ, вам потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Натисніть кнопку «Отримати доступ» у правому верхньому кутку головної сторінки сайту.
  2. Уведіть логін і пароль, за яким ви заходите на сайти Цифрового видавництва MCFR. Якщо ви ще не зареєструвалися на сайті, будь ласка, зробіть це — ви витратите всього кілька хвилин. Для цього пройдіть за посиланням «Зареєструватися».
  3. Після того як зареєструєтеся або введете логін і пароль, ви автоматично потрапите на сторінку отримання демодоступу до видання.
  4. Тут ми попросимо вас уточнити, чи передплачуєте ви друковане видання. Також знадобиться ваш мобільний телефон.
  5. Натисніть кнопку «Отримати СМС із кодом». На сайті відкриється вікно, в яке потрібно ввести отриманий по СМС код. Ввести код потрібно впродовж 30 хвилин, інакше він застаріє і не діятиме.
  6. Щойно ви ввели код, натисніть кнопку «Отримати доступ». І один день ви зможете вільно користуватися всіма матеріалами електронного видання.


У який строк треба активувати код доступу до електронного журналу?

Усе залежить від того, чи ви передплатили електронний журнал, чи поки що просто хочете погортати його в демодоступі.

Припустимо, ви ще розмірковуєте і отримали тільки код для демодоступу. Цей код треба активувати впродовж 30 хвилин після отримання СМС.

Якщо ж ви вже передплатили видання, то можете активувати код доступу в будь-який момент, коли вам зручно. Але звісно, поки не закінчився строк, на який оформлена ваша передплата!

Зверніть увагу: передплата діє чітко в той період, який названий у платіжних документах. Наприклад, у вас оплачена передплата з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2018 року (всього 12 місяців). Якщо ви активуєте код пізніше, наприклад у лютому, то грудень все одно буде останнім місяцем, коли діє доступ за цією передплатою.

Звичайно, ліпше не затягувати з активацією, щоб не пропустити якихось важливих для роботи новин.


Як переконатися в тому, що код доступу успішно активований?

Погортайте електронний журнал, поклікайте на статті свіжого номера — якщо вони успішно відкриваються, отже, все гаразд.

Також можна перевірити інформацію про ваші доступи в «Особистому кабінеті» — вона з’явиться там приблизно через 45 хвилин після того, як ви активували код доступу. Щоб потрапити в «Особистий кабінет», увійдіть, будь ласка, на сайт електронного видання, використовуючи свої логін і пароль. Клікніть на своє ім’я у верхньому правому кутку екрану, і ви опинитеся в «Особистому кабінеті».

У розділі «Мої журнали і продукти» буде вся інформація про те, які видання ви передплатили і як довго можете ними користуватися, а в розділі «Про мене» зможете заповнити свій профіль.

Ви активували код, але інформація про передплати в «Особистому кабінеті» не оновилася? Чи у вас проблеми з доступом до статей? Будь ласка, повідомте нам про це — ми допоможемо впродовж робочої доби!

Для зв’язку користуйтеся, будь ласка, формою зворотного зв’язку.


Ваш сайт можна поліпшити, і я знаю як! Куди надіслати мої пропозиції і побажання?

Будемо дуже раді дізнатися про вашу пропозицію. Найзручніше вам буде скористатися формою зворотного зв’язку.

 
Чим електронний журнал відрізняється від паперового?

Електронний журнал — це сайт із потужним функціоналом, який зробить вашу роботу простішою і зручнішою. В електронному журналі є абсолютно всі матеріали паперового видання, в тому самому обсязі. Різниця в тому, що журнал ви читаєте на спеціальному сайті. Свіжий номер з’являється на сайті того самого дня, коли паперовий журнал виходить із друкарні. І тут-таки до ваших послуг — увесь архів номерів за кілька років із вбудованою системою пошуку.

Переваги електронного журналу:

  • не потрібно чекати, поки журнал вам доставлять поштою;
  • можливість швидко знайти в електронному архіві статті за потрібною темою;
  • в електронний журнал вбудована повна нормативно-правова база, яка щодня оновлюється. Вона безплатна!
Також в електронному журналі є спеціальні інструменти, які дають змогу працювати з електронним журналом так само, як і з паперовим. Наприклад, можна гортати журнал просто на екрані, робити закладки.

Як дізнатися про те, що надійшов свіжий номер електронного видання?

Про кожен свіжий номер вам надійде лист на електронну пошту, яку ви назвали під час реєстрації на сайті. Свіжий номер з’явиться на сайті видання автоматично, вам для цього нічого не потрібно робити.


Чи оновлюється правова база, яка вбудована в електронний журнал?

Так, правова база оновлюється щодня і автоматично, вам для цього нічого робити не потрібно. Відповідно, усі нові документи, необхідні для роботи, будуть у вашому розпорядженні.

   
Чи є архів номерів електронного журналу?

Звичайно, вам доступний увесь архів видання, яке ви передплатили. Щоб знайти потрібний випуск, зайдіть у розділ «Номери».


Чи доведеться мені самостійно шукати офіційні документи, які згадані в статтях?

Не доведеться. У будь-який документ, згаданий у статті журналу, можна одразу перейти за посиланням.

У правовій базі, яка вбудована у видання, є не лише документи, про які йдеться у статтях, а взагалі всі нормативні акти, листи з роз’ясненнями, необхідні для повсякденної роботи більшості компаній. Правова база безплатна для всіх передплатників електронного журналу.


Чи можна читати електронний журнал удома або у відрядженні?

Звичайно, потрібний тільки доступ до інтернету. Просто введіть свої логін і пароль на сайті.


Як мені відкласти цікаву статтю?

Натисніть на ярличок «Додати в корисне». Правий верхній куток статті стане червоним, а посилання на статтю з’явиться в розділі «Корисне» (кнопка внизу ліворуч). Щоб видалити посилання, треба повторно клікнути на ярличок «Додати в корисне».


Як передплатити електронний журнал?

Зручний для вас спосіб передплати можна вибрати тут — Передплата


З питань передплати телефонуйте: 0 800 212 012 (безплатно для всіх номерів телефонів)


Чи потрібно мати спеціальне технічне або програмне забезпечення, щоб працювати з електронним журналом?

Ні, не потрібно. Для того щоб користуватися електронним журналом, не треба нічого скачувати-встановлювати, чекати оновлень. Не потрібно жодних спеціальних знань чи пристроїв. Комп’ютер з інтернетом — це все, що знадобиться для роботи з електронною версією журналу.